Moderátorka Marianna Ďurianová tvorila v minulosti pár s Romanom Doležajom (46), s ktorým vychovávala syna Romana. Doležaj sa však dostal do problémov so zákonom a skončil na tri roky vo väzení. Podľa najnovších správ polície mu momentálne hrozí ešte vyššia sadzba vo výške 20 rokov.

Expartner moderátorky RTVS Ďurianovej opäť lieta v problémoch! Roman Doležaj si už v minulosti odsedel tri roky vo väzení v Hrnčiarovciach nad Parnou kvôli kauze podpory zločineckej skupiny piťovcov. V roku 2019 sa napokon dostal na slobodu, no zdá sa, že opletačkám so zákonom sa nevyhol.

Ako zverejnila pred pár hodinami na sociálnej sieti polícia SR, obvineného zadržala albánska polícia v blízkosti mesta Durres. “Romana D. obvinil vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry zo zločinu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a z obzvlášť závažnej drogovej trestnej činnosti spáchanej závažnejším spôsobom konania, konkrétne po dlhší čas a v značnom rozsahu,” píše polícia. V prípade, ak Doležajovi dokážu vinu, hrozí mu trest odňatia slobody s hornou hranicou až 20 rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: RTVS, FB/Polícia Slovenskej republiky