Obrovský šok zažila rodina známeho športovca. Za bieleho dňa totiž štyria muži uniesli jeho 6-ročnú dcérku priamo z náručia vystrašenej matky. Za vrátenie dievčatka požadovali únoscovia približne 120-tisíc eur.

V pondelok ráno zažila rodina známeho športovca obrovský šok. Manželka majstra pretekárov F1 na motorových člnoch Wynanda de Jagera Angelina chcela zaniesť svoju 6-ročnú dcérku Amy do školy, keď k jej autu pribehla štvorica neznámych mužov a dieťa jej z rúk násilne vytrhli. Incident sa odohral pred školou za bieleho dňa.

Športovcovi sa neskôr ozvali únoscovia so slovami, že za vrátenie dcérky požadujú sumu 120-tisíc eur. Tie im de Jager nevyplatil a po celý čas spolupracoval s políciou. Po 19 hodinách napokon muži dievčatko vyhodili uprostred noci na ulicu, pričom sa polícia domnieva, že spanikárili.

Dráma tak mala napokon šťastný koniec a dievčatko je už v rukách rodiny. Polícia ju však našla v slzách a rozrušenú. Mama, ktorá dcérku pred mužmi bránila, skončila so zranením ramena. Svedkom incidentu bol podľa informácii DailyMail i malý 5-ročný braček Amy, ako aj ďalšia mamička pred školou. “Počula som kričiacu ženu a keď som sa obzrela, uvidela som bielu Toyotu a matku, ktorá vypadla na zem. Hneď na to som zbadala malého chlapca, ktorý kričí s hrôzou v tváričke. Najprv som si myslela, že uniesli auto, ale povedali mi, že uniesli dieťa a ušli,” uviedla vystrašene.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Twitter, Facebook/EC Security