Šou The Voice Česko Slovensko sa pomaly, ale isto blíži do svojho veľkolepého finále, pričom o tom, kto postúpi, rozhodujú už len maličkosti. Tak mimoriadne vyrovnaných súťažiacich a ich výkony sme doposiaľ nemali možnosť vidieť a počuť snáď v žiadnej zo šou Superstar, no, žiaľ, favoriti nekompromisne vypadávajú každým kolom.

Kým sa uplynulý večer polovica Slovenska ponorila do hokejovej atmosféry, tá druhá si nenechala ujsť semifinále šou The Voice Česko Slovensko. Pred televízne kamery sa postavilo dovedna 12 súťažiacich, ktorí predviedli mimoriadne vyrovnané, priam profesionálne výkony. Večer odštartovali všetci speváci spolu, keď zaspievali hit “Stronger” od prvej americkej Superstar Kelly Clarkson.

Večer následne pokračoval zmiešaným poradím, kedy sa postupne predstavili speváci z tímov Kaliho, Vojtěcha Dyka, Pepu Vojteka a Jany Kirschner, ktorá počas večera vyzerala ako Femme Fatale. Aj keď boli všetci semifinalisti fantastickí, do finále, ktoré sa uskutoční už v sobotu 18. mája, sa mohlo prebojovať len osem z nich.

Víťazi vs porazení..

Ešte v prvých minútach šou bolo zahájené divácke hlasovanie, pričom spevák, ktorý dostal v rámci svojho tímu najviac hlasov, bol automaticky posunutý do finále. Fanúšikovia šou tak poslali ďalej Elišku Urbanovú, Annamáriu d’Almeida, Petra Juhása a Jakuba Moulisa.

Z dvoch zvyšných súťažiacich, ktorí po diváckom hlasovaní ostali každému koučovi, musel porotca posunúť do finále len jedného z nich. Do posledného kola tak Jana, Kali, Pepa a Vojta poslali po neľahkom rozhodovaní Markétu Chladovú, Dianu Kalashovú, Valentínu Vlkovú a Aleksandru Novú.

Napriek fantastickým výkonom tak museli šou opustiť štyri hlasy, konkrétne Dominik Hanza, Kristián Révay, Michaela Husárová i favorizovaná Adriana Bessogonov.

Vo finále šou sa proti sebe postavia

V semifinále šou The Voice opustili…

Zdroj: Markiza, Instagram/thevoiceceskoslovensko