Na svete je snáď len málo ľudí, ktorí by si nepamätali legendárneho Mr. Beana. Herec Rowan Atkinson (64) sa nedávno stiahol do hereckého ústrania, no na verejnosti sa objavuje pravidelne aj v rámci televíznych šou. No spoznali by ste ho dnes?

Legendárny Mr. Bean si svojou komickou postavou nie príliš bystrého muža s večnými problémami získal milióny fanúšikov po celom svete. Z pôvodných krátkych videí napokon vznikli aj celovečerné filmy ako Najväčšia filmová katastrofa či Prázdniny pána Beana.

V roku 2017 sa však Rowan rozhodol stiahnuť do hereckého ústrania potom, čo mu jeho 35-ročná priateľka Louise Ford porodila dcérku. Svoj poklad vtedy vtipne označil ako “fazuľka” a uviedol, že sa chce o dcérku starať, kým Louise sa bude venovať svojej hereckej kariére.

Atkinson má dnes už po šesťdesiatke a nedávno sa ho podarilo nafotiť v Londýne, keď sa prechádzal spolu so svojím psíkom. S okuliarmi, vážnym výrazom tváre a šedivými vlasmi by ste ho takmer nespoznali. Počas tohto roka ale účinkoval vo viacerých televíznych šou, kde bol taký, akého si ho všetci pamätajú. Fotka z Londýna tak bola zrejme len nevydarenou momentkou známeho a sympatického herca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Twitter │ Foto: Twitter, YouTube/The Late Show with Stephen Colbert, BBC, Mr. Bean