Natália Revajová Lenártová bola v minulosti vrcholovou športovkyňou, pričom získala mnohé ocenenia. Iróniou je, že do povedomia ľudí sa dostala až účinkovaním vo Farme 14. Pre blondínku však natáčanie reality šou nebolo prvou skúsenosťou s kamerami.

Natália už po príchode na statok farmárom sľubovala, že im pripraví chutné špeciality aj z obmedzeného množstva potravín. Počas natáčania sa veľmi rýchlo ukázalo, že je výbornou kuchárkou a na lahodných pokrmoch si pochutili aj samotní súťažiaci.

Bývalá farmárka, povolaním fitness trénerka, však svoje kulinárske schopnosti predvedla už začiatkom mája 2012, keď bola súťažiacou v relácii Bez servítky. Spoločne s ňou sa za sporák postavili ďalši tri dámy a český spevák Dan Nekonečný. Pri natáčaní sa dokonca pochválila svojím dnes už exmanželom, ktorý jej pomáhal s nákupom.

Košičanka napokon na večeri zabodovala, vďaka čomu dostala najvyšší počet bodov spomedzi súťažiacich. ,,Vyhrala som a výhru 500 eur som venovala detskej onkológii v Košiciach. Tam smerovali vždy moje charitatívne výťažky,“ uviedla Natália na sociálnej sieti, keď si pripomínala zážitok z minulosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: YT/TV Markíza, TV Markíza