K obrovskej tragédií došlo v utorok ráno na poľskej ceste pri obci Cibórz. Auto s päťčlennou posádkou zišlo z cesty a skončilo v rybníku vedľa vozovky. Nikto z piatich mladých ľudí, žiaľ, nešťastie neprežil.

Na poľskej ceste došlo v utorok ráno k mimoriadne smutnej udalosti. Auto prechádzalo po ceste pri obci Cibórz, keď odrazu vyletelo z vozovky a skončilo v neďalekom rybníku. Vo vozidle sa v tom čase nachádzalo päť mladých ľudí.

O nehode upovedomil políciu náhodný vodič, ktorý prechádzal okolo a tragédiu zaregistroval: „Hlásenie o nehode sme dostali od iného vodiča, ktorý si všimol poškodené zvodidlá a časti auta trčiace z vody,“ potvrdil pre TVN24 Marcin Ruciński z polície.

Na miesto okamžite dorazili všetky záchranné zložky, pričom sa z vozidla podarilo vytiahnuť štyroch ľudí. Piateho člena posádky našiel až potápač. Žiaľ, napriek veľkej snahe sa nepodarilo ani jedného z nich zachrániť. Medzi mladými obeťami sú dve ženy a traja muži. Do tímu boli prizvaní aj psychológovia, ktorí poskytujú pomoc rodinám obetí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvn24.pl │ Foto: Facebook/Lubuska Policja