Zdena Studenková (66) o niekoľko rokov oslávil sedemdesiatku, no jej vek by hádal herečke len málokto. Tvár Inkognita pritom fanúšikov odrovnala ešte viac po jej najnovšom zábere, na ktorom pózuje s Evelyn počas prípravy relácie Záhady tela. Niektorí ju takmer nespoznali!

Známa slovenská herečka patrí na divadelné aj televízne výslnie už niekoľko desiatok rokov. Zdena Studenková, ktorá takto zareagovala na nedávny príchod Matoviča do Inkognita, má síce 66 rokov, no tento vek by jej, veru, hádal len málokto. Výrazná tvár Inkognita sa netají skrášľovacími procedúrami na známej klinike a potvrdila, že sa príkladne stará aj o svoj jedálniček a postavu.

Herečka pritom už niekoľkokrát šokovala fanúšikov, keď sa ukázala tesne po zákroku a bolo tak jasne vidieť, že opäť omladla o pár rokov. Najnovšie sa ale nechala nahovoriť na účinkovanie v známej relácií Záhady tela, kde sa objaví po boku obľúbenej komičky Evy Evelyn Kramerovej. Dvojica sa spolu nechala odfotiť, no niektorí Studenkovú na zábere v prvej sekunde nespoznali.

Zdena totiž okrem iného viditeľne schudla a popri tom nešlo prehliadnuť, že sa nechala vymladiť. K tomu nasadila výrazné červené šaty s veľkým výstrihom: “Wau, akože nádhera a pani Zdenke minimálne 20 rokov dole,” zalichotila herečke Patrícia. Pridala sa však aj Nika: “Akože klobúk dole…. Pani Zdenu som najprv ani nespoznala, kokos,” nestačila sa čudovať. O jej neuveriteľnej premene sa môžete presvedčiť sami!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj Foto: Instagram/borisbordacs_beauty, Televízia JOJ