Bývalá víťazka Superstar Katka Koščová je nepochybne úspešná speváčka a darí sa jej aj v súkromnom živote. Momentálne to však vyzerá, že na jej zovňajšku jej už vôbec nezáleží.

Víťazka prvej série Superstar Katka Koščová (34) si v roku 2004 osvojila prezývku gaučaňa a rozhodne nikdy nepatrila medzi vychrtnuté modelkovské typy. Práve naopak, jej postava bola vždy oblejších tvarov s „cici aj rici“ a ľuďom bola sympatická napriek kilám navyše. Po úspešnom získaní titulu Superstar sa vrhla na sólovú kariéru a darí sa jej dodnes. V súkromnom živote žije tiež šťastne a v roku 2013 sa Katka stala po prvýkrát aj matkou. Odvtedy sa však jej postava dramaticky zaokrúhľuje.

katka koscova pribrala
Katka sa opäť zaguľatila.

Na poslednom koncerte Katka pôsobila naozaj mohutne a situáciu nezachránili ani čierne šaty, ktoré jej v plnom dekolte ešte pridávali na objeme. Mladá speváčka sa tak ukázala pribratá ako ešte nikdy predtým. Kvôli jej zdraviu, ale v neposlednom rade aj vzhľadu, by  Katke rozhodne prospela zmena stravovania a trochu cvičenia. Kilá navyše zbytočne pridávajú na veku inak peknej a sympatickej speváčke.

katka koscova pribrala

Zdroj | Foto: Facebook, YouTube