Aktuálna Superstar Barbora Piešová síce patrila v speváckej súťaži k šedým myškám, no od momentu, kedy prvýkrát zaspievala, si ju ľudia zamilovali nielen pre krásny plný hlas, ale aj z dôvodu, že ostáva sama sebou. Najnovšie sa hudobná hviezda nenechala zastrašiť ani pandémiou koronavírusu, ktorá jej značne znemožnila krst prvého oficiálneho albumu.

20-ročná speváčka Barbora Piešová vyhrala koncom mája tohto roka šiesty ročník šou Česko Slovensko hľadá Superstar, pričom o titul bojovala s Dianou Kovaľovou a Martinom Schreinerom. Sympaťáčka z Prievidze po ukončení súťaže nelenila a po pár týždňoch vydala svoj prvý autorský singel Dážď. Od tohto momentu Barbora zverejnila ešte jeden oficiálny videoklip k skladbe Vesmír, no taktiež prikývla na duety s hip-hopovým triom Moja reč či kamarátom zo súťaže Michalom Šafratom.

Deväť nových skladieb a spolupráce so sestrou Lenkou či Mariánom Čekovským napokon vydala 30. októbra na prvom oficiálnom CD, ktoré iba pred pár hodinami pokrstila skutočne kurióznym spôsobom. Kým niektorí umelci si vyberajú štandardne šampanské alebo lupene ruží, Superstar to urobila vo veľkom štýle. Nakoľko jej situácia ohľadom koronavírusu neumožňuje usporiadať oficiálny krst albumu Som flegmatik, ale optimista, no predsa si naň chcela uchovať pamiatku, za krstných rodičov si zvolila Dobrovoľný hasičský zbor v Kanianke.

Ako prezradila, práve zaň chodievala súťažne behávať, keď mala 15 rokov! „Preto som oslovila chalanov, či mi nechcú pomôcť spraviť niečo a rozhodli sme sa album pokrstiť tak, jak ešte nikto nikdy predtým (aspoň o tom nevieme, že by to niekto spravil),“ napísala Barbora k jedinečnému videu. Ako tiež prezradila, všetko prebehlo bezpečne pod dohľadom tak, aby neostal nikto zranený. „Je to len čisto pre zábavu a pre vďaku dobrovoľným hasičským zborom, ktoré momentálne často pomáhajú v malých obciach ako je Poruba,Kanianka a pod. v týchto situáciách,“ dodala Superstar.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/barborapiesova_official, streamable.com