Šoubiz Superstaristka Schindlerová sa včera ROZVIEDLA: Dráma a krik na súde!

Superstaristka Schindlerová sa včera ROZVIEDLA: Dráma a krik na súde!

Exsuperstaristka Martina Schindlerová (30) má za sebou nepekný rozvod, ktorý prebehol uplynulú stredu. Z pojednávacej miestnosti sa ozýval krik a po skončení súdu utešoval speváčku tento muž…

Martina Schindlerová ukázala v prvej sérii SuperStar veľký hlas, no napokon ju SMS-kami prevalcovala víťazka Katka Koščová. Kráska sa ale v roku 2012 vydala za bohatého bratislavského podnikateľa Kamila, stiahla sa do ústrania a venovala sa jemu a výchove dvoch detí. Aj keď sa zdalo, že ide o rodinnú idylku, napokon vyšla na povrch fáma o kríze v manželstve.

Tá sa potvrdila a Martina s Kamilom išli od seba, hoci speváčka sa odmietala k detailom súkromia vyjadrovať. Tento rok však ohlásila nečakaný návrat na scénu a objavila sa v Adelinej Chart Show, ale aj v ďalších projektoch, kde si zaspievala. Podľa vlastných slov sa mieni začať spevu venovať intenzívnejšie a všetko nasvedčovalo tomu, že bývalá superstariska už žije spokojným životom.

O to väčší šok nastal, keď sa prevalilo, že rozvod sa konal až včera. V stredu o 11-tej dorazila Martina na Okresný súd Bratislava II v sprievode právničky a do miestnosti vošiel pár minút pred pojednávaním aj manžel Kamil so svojím právnikom, foto >>> TU <<<. Podľa informácii Plusky sa mali zo súdnej miestnosti ozývať hlasné reakcie či argumentovanie. Nevedno, či rozvod dvojice napokon skončil úspešne, keďže obaja sa po skončení súdu poponáhľali preč. Martinu pred budovou čakal jej otec, ktorý ju po náročnom rozvode objal.

Martina ohlásila návrat na hudobnú scénu
Exsuperstaristka má za sebou náročný rozvod

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram, TV Markíza