Televízia JOJ sa rozhodla pre celkom novú šou. Ako hlavnú protagonistku chce predstaviť známu instagramovú hviezdičku z Hotela Paradise Zuzanu Plačkovú. Tmavovláska vyzradila aj prvé detaily o tom, ako bude jej vlastná relácia vyzerať.

Televízia JOJ sa rozhodla prísť na trh s celkom novou reláciou. Keďže sú reality šou aktuálne mimoriadne obľúbeným formátom, vedenie sa podujalo natočiť niečo nové v spolupráci so známou tvárou. Hlavnou aktérkou šou pritom bude instagramová hviezdička Zuzana Plačková.

Tvár Hotela Paradise, ktorá si strihla aj rolu koučky v obľúbenej speváckej súťaži The Voice, na ponuku okamžite prikývla, a tak sa už o pár dní divákom predstaví v relácii s názvom Insta Queen: „Pred pár mesiacmi ma oslovila televízia JOJ s tým, že by mi chceli urobiť vlastnú reality šou. A ono celé sa to zhmotnilo a natočili sme niečo pre vás v lete a pôjde to už do vysielania 27.11. o 21.30h na Jojke pôjde moja šou s názvom Insta Queen,“ prezrádza Zuzana prvé detaily.

Budúcu stredu tak budú môcť Slováci nahliadnuť do každodenného života Plačkovej, pričom nevynechá ani situácie zo súkromia a manželského života: „Táto reality šou skúma môj život, ako žijem, čo robím, aká som nerváčka napríklad alebo ako sa hádam často s Reném, alebo ako sa bavím s mojimi kamarátmi a kamarátkami,“ dodáva natešene. Televízia zatiaľ pripravila len pilotný diel a o pokračovaní zrejme rozhodne divácky záujem.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/queen.plackova