Drže si klobúky! Svojrázna Alex Wortex sa znova predstaví v televíznom projekte. Tentokrát presedlala z kulinárskej relácie o varení rovno na celebritnú reality šou. A súťažiť bude o poriadne mastnú odmenu!

Alex Wortex sa len nedávno objavila v jojkárskej relácii Bez servítky, kde predviedla nielen svoje kulinárske umenie, ale i množstvo výstredných outfitov. Napriek zlej skúsenosti s réžiou sa mladá influencerka odhodlala opäť vstúpiť do vôd televízneho šoubiznisu a už 31. októbra sa ukáže v novej reality šou s názvom Like Haf na Prima SHOW.

Jedná sa o sesterskú reláciu projektu Like House CZ, v rámci ktorej sa do vily nasťahujú štyri milostné páriky spolu so svojimi zvieratami. Okrem Alex a jej priateľa Michala Marčeka sa v dome zabýva aj bývalá hviezda Like House-u Laduška s partnerom Bohušom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Mená zvyšných dvoch dvojíc nateraz nie sú známe, ale čo vieme s určitosťou povedať je výška odmeny. Víťazný párik si naplní vačky o peknú sumičku 500 000 CZK, čo je v prepočte viac ako 20 000 EUR. 

Zdroj | Foto: Instagram/likehouse.cz, alexwortex69new