Krimi Tragédia! Natáliu (†28) umlátil priateľ zo Slovenska pred očami dcérky!

Tragédia! Natáliu (†28) umlátil priateľ zo Slovenska pred očami dcérky!

Na Slovensku došlo k fatálnej tragédii, ktorej obeťou sa stala len 28-ročná Natália. Mladá žena skonala pred zrakom svojej maloletej dcérky potom, čo ju mal dlhodobo týrať starší partner. Ten ju napokon umlátil k smrti priamo v prítomnosti dieťaťa!

V uplynulých hodinách informovala policajná hovorkyňa Renáta Čuháková portál TN.cz o úmrtí 28-ročnej Češky Natálie, ktorá sa pred rokom mala odsťahovať na Slovensko. Za vidinou lepšieho života odišla s 37-ročným partnerom a 4-ročnou dcérkou, pričom si spoločne prenajali dom v Žiranoch.

„Dňa 10. júna, približne o 13. hodine, bolo v rodinnom dome v Žiranoch objavené bezvládne telo 28-ročnej ženy. Pri objasňovaní okolností prípadu vyšlo najavo, že žena je pravdepodobne obeťou týrania,“ uviedla hovorkyňa. Aj keď najskôr prípad nebol medializovaný, stará mama siroty uviedla, že má obavy o osud svojej vnučky a rada by jej poskytla domov.

„Týral ju dlhšie obdobie, ukradol jej doklady, ale dcéra mi to tajila. Nakoniec ju zabil, umlátil ju pred ich dcérkou. Jeho nevlastná sestra, ktorá býva vo Švajčiarsku, sa snaží o to, aby ju získala do starostlivosti. Bojím sa, keď si dovolili zabiť mi dcéru, čo urobia s ňou. Neviem, čo sa tam môže stať,“ uviedla zdrvená babička Jiřina na margo rodiny vraha, ktorý na svoj trest momentálne čaká vo väzení.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TN.cz | Foto: FB/PSR