Siedma séria markizáckej šou Let’s Dance zaznamenáva mimoriadny úspech, pričom medzi obľúbenými celebritnými tanečníkmi si našla svoje miesto aj nová moderátorka. Po boku Viktora Vinczeho sa začala objavovať 28-ročná herečka a rádiová spíkerka Martina Zábranská, ktorá si však za svoje pôsobenie pred kamerami zlízla aj poriadnu vlnu kritiky.

Pre moderátorku Martinu Zábranskú, ktorú poslucháči Fun rádia evidujú ako Macu, ide o prvý veľký projekt pred televíznymi kamerami. Nie je preto ničím neobvyklým, že ju zo začiatku sprevádzala aj značná nervozila. Ako hviezda seriálu Svätý Max prezradila v Sajfovej šou Level Lama, prebrať štafetu po špičke Adele Vinczeovej vôbec nebolo jednoduché.

Ako tiež priznala, prvý priamy prenos si absolútne nepamätá, avšak komentáre divákov si po upozorneniach známych spočiatku čítala na sociálnych sieťach aj do štvrtej rána. ,,Vôbec mi nenapadlo, že by na Facebooku alebo Instagrame mohli byť niekde komentáre. Úplne mi to vyšumelo z hlavy. Zrazu mi chodili SMS-ky, že: ‚Bola si skvelá. Vôbec si nečítaj tie komentáre. Kašli na ľudí, bola si super!‘ Keď už ti príde takto 15 správ, tak asi je to veľmi zlé,“ prezradila.

,,Čím viac som čítala, tým viac vecí som sa dozvedala. Preboha, toto si o mne ľudia myslia?“ uviedla Martina, ktorú najviac mzreli narážky na jej vystupovanie. ,,Najviac ma mrzelo asi to, že: ‚Moderátorka strašná! Slabučká ako čaj!‘ Také nemieste poznámky,“ priblížila s tým, že ju, naopak, veľmi potešili správy od kolegov z brandže, ktorých doposiaľ osobne nepoznala.

,,Teraz sa to snažím úplne ignorovať. Dokonca, keď idú na mňa nejaké hejty, tak si poviem, že aspoň sa máte o čom baviť. Ja som hlavne spokojná, keď je Markíza spokojná,“ dodala s nadhľadom Martina, ktorá nedávno priznala, že jej stroskotal vážny vzťah.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT/Sajfa | Foto: TV Markíza, IG/macazabranska