Šoubiz Twiinska Veronika pritvrdila: Hriešne zábery s mužom aj so ženou!

Twiinska Veronika pritvrdila: Hriešne zábery s mužom aj so ženou!

Veronika Nízlová zo sesterského dua Twiins pred dvomi týždňami priznala zdrvujúcu správu. Uplakanými príspevkami vtedy na sociálnej sieti prezradila fanúšikom neobnoviteľnú závadu natočeného videoklipu s Aless, ktorého premiéra mala byť v týchto dňoch už odprezentovaná. Vebi sa tak musela z Talianska vrátiť naspäť na Slovensko a pripraviť celkom nový klip. A ako sa podľa sociálnej siete zdá, bude extrémne pikantný!

Veronika Nízlová trávila čas s rodinou v slnečnom Taliansku, odkiaľ sa pre nečakanú komplikáciu postprodukcie s natočeným videoklipom musela zbaliť a poletieť naspäť na rodnú pôdu. Pred dvoma týždňami si Twiinska lámala hlavu: “Budeme musieť nakrútiť úplne nový klip. A úplne iný. Pretože v Turčianskych Tepliciach sa teraz točiť až do konca novembra nedá,“ povedala vtedy pre Topky.sk zronená speváčka.

V utorok tak odštartovalo natáčanie nových záberov, ktoré boli technickou závadou zničené. Veronika s Aless však nenakrúcali v pôvodných Turčianskych Tepliciach, no presunuli sa do kúpeľov v Rajeckých Tepliciach, kde si strihli zopár extrémne šteklivých scén. Kým sa fanúšik stihne spamätať zo záberov s polonahým mužom stojacim pred Veronikou na kolenách, záber preskočí na speváčky kľačiace v objatí. Vyzerá to tak, že sa máte na čo tešiť!

Prvé zábery z nového klipu s Aless

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk, IG | Foto: IG/ veronikatwiins, aless_capparelli

Exit mobile version