Veronika Nízlová momentálne trávi čas so svojou sestrou Danielou v Neapole, avšak pre komplikácie musí priletieť späť na rodné Slovensko. Po uplakanom príspevku na sociálnej sieti napokon prezradila dôvod svojho žiaľu, kvôli ktorému musí odložiť aj pripravovanú premiéru videoklipu k novej skladbe.

Twiinska Vebi mala už onedlho odpremiérovať videoklip k novej skladbe, na ktorej spolupracovala s raperkou Aless. Finišovanie projektu však dopadlo pre obe interpretky priam katastrofálne. Speváčka dostala do Neapolu informáciu, ktorá ju nielen rozplakala, ale aj prinútila zmeniť plány a vrátiť sa naspäť na Slovensko.

Niekoľké mesiace príprav dospeli k posledným úpravám projektu, ktorý mal byť fanúšikom odprezentovaný už tento týždeň. V tomto prípade však zlyhala technika, a tak musí celý štáb začať nakrúcať odznova. „Počas postprodukcie došlo k mechanickej závade externého zariadenia, ktorá spôsobila neobnoviteľnú stratu dát. Čiže ja teraz cez víkend odlietam na Slovensko,” prezradila pre Topky.sk zdrvená hudobníčka.

Okrem toho, že musí ísť spolu s produkčným tímom natáčať klip po druhýkrát, musia vybrať aj celkom nové miesto: „Budeme musieť nakrútiť úplne nový klip. A úplne iný. Pretože v Turčianskych Tepliciach sa teraz točiť až do konca novembra nedá. Ale tak snáď niekedy nabudúce, je to tam úplne prenádherné… No, takže to bude musieť byť celkom iný klip, ako som chcela. Chvalabohu, zachovali sa aspoň zábery s Aless, pretože tie vznikli ešte v septembri a boli na inom hard disku,” dodala pre Topky.sk zronená Veronika.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/veronikatwiins, topky.sk | Foto: IG/ veronikatwiins