Mnohí politici sa snažia zútulniť svoje kancelárie, keďže v nich trávia množstvo času. U niektorých poslancov tak v pracovniach pribudli televízie či pohodlné pohovky. Boris Kollár však doplnil priestor, v ktorom pracuje, o netradičný luxusný kus nábytku.

V kancelárii Borisa Kollára má už niekoľko mesiacov svoje dôležité miesto posteľ. Mnohí by si mohli myslieť, že chce spojiť príjemné s užitočným. Taktiež nie je žiadnym tajomstvom, že je známym milovníkom žien, čo potvrdzuje aj jeho 11 potomkov s 10 rôznymi ženami, pričom už čoskoro bude 12-násobným otcom.

Všetko je však úplne inak! Predseda parlamentu totiž stále nie je v poriadku po havárií v októbri 2020, kedy utrpel zlomeninu druhého krčného stavca. Po prevoze do nemocnice musel absolvovať náročnú operáciu a následne bol ďalší mesiac hospitalizovaný s obmedzeným pohybom. Aj keď už “zarezáva“ v parlamente, posteľ sa stala jeho pomocnou barličkou. „Dal som si ju doviezť po automobilovej nehode. Za vlastné prostriedky a na odporúčanie svojho ošetrujúceho lekára. Bude tam dovtedy, kým si to bude vyžadovať môj zdravotný stav,“ vysvetlil politik pre plus7dni.pluska.sk.

Šéf koaličnej strany Sme rodina dokonca pravidelne navštevuje súkromnú bratislavskú kliniku kvôli rehabilitáciám poškodených svalov. „Stále mám nedoliečený krk, moja mobilita je len na 65 percentách pôvodného rozsahu, a preto mám stále trikrát týždenne fyzioterapie,“ uviedol Kollár, ktorý je sám zvedavý, dokedy bude trvať jeho náročná rekonvalescencia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Kollár si robil AG test pred fanúšikmi, pričom ukázal aj novú posteľ
Kollár si robil AG test pred fanúšikmi, pričom ukázal aj novú posteľ

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: FB/NR SR, IG/kollarboris, YT/Braňo Závodský Naživo