Šou Česko Slovensko hľadá Superstar už čakajú len posledné tri epizódy, počas ktorých sa rozhodne, kto z posledných 18. súťažiacich si odnesie nielen titul TOP hviezdy, ale aj fantastických 75 000 €. Ako sa však zdá, peniaze a sláva nie sú všetko, o čom sa presvedčili aj dvaja speváci, ktorí v súťaži našli čosi celkom iné. Lásku!

Šiesty ročník šou Česko Slovensko hľadá Superstar je plná zaujímavých osobností, ktoré prišli pred prísnu porotu vyskúšať svoje šťastie a predviesť talent. Jednými z nich sú aj raper Ján Ožvoldík a speváčka Anna Požická, ktorí síce v súťaži vypadli počas vyraďovania „v bunkri“, no napriek tomu si odniesli hlavnú výhru.

Dvojica si totiž padla do oka ešte počas castingov, pričom v kontakte ostala aj po odlúčení. Láske mladého páru, žiaľ, nenahrával fakt, že v rámci bezpečnostných opatrení voči koronavírusu sa uzatvorili hranice, a tak sa museli vysporiadať s dlhším rozdelením. Kým v posledných týždňoch fungovali prostredníctvom videohovorov a komunikácie cez sociálne siete, dnes je všetkému inak a pár sa mohol konečne stretnúť a pobozkať.

Potom, čo na diaľku nahrali spoločný duet, mohol Ján zobrať do náručia éterickú Annu, pričom slovami lásky nešetrili ani na Instagrame. „Je to nádhera, keď sa sny stanú realitou a môžeš človeku, čo znamená pre teba všetko, povedať do očí… Milujem ťa,“ napísal zamilovaný raper, no vyznaniami nešetrila ani jeho láska. „Dnes si zo mňa urobil to najšťastnejšie dievča na planéte. Tak veľmi si ťa vážim a tak moc mi chýbaš! Milujem ťa, láska moja. Viac ako som si kedy myslela, že milovať budem,“ odkázala Jankovi Anička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/jonzie_, annapozicka