František Kabrheľ, známy pod prezývkou Versače (40) začína po svadbe s Norou Mojsejovou (58) poriadne vystrkovať rožky. Po vile na Pereši sa rozhodol získať aj ďalšie nehnuteľnosti, čo sa rozhodne nebude páčiť Braňovi Mojsejovi (48).

Je to už dvanásť rokov, čo sa Versače zúčastnil reality show, kde neustále Mojsejovcom prejavoval obdiv a úctu. Ale to je už dávna minulosť. Nora je jeho manželka a z rockera Mojseja sa snaží spraviť bezdomovca. Prvé rozhorčenie zo strany Kabrheľa nastalo, keď sa stal majiteľom vily na Pereši. Celé zariadenie a dokonca aj luxusné krištáľové lustre chýbali. Podľa nového majiteľa ich určite Braňo rozpredal.

Nehnuteľnosti, na ktoré má po novom Norin manžel zálusk je dom v Smolníku a apartmán vo Vysokých Tatrách. Aj napriek tomu, že to nebude jednoduché, je rozhodnutý Mojsejovi zobrať všetko, čo bude možné. „Mám zablokovaný dom v Smolníku, kde žije jeho mama. To nebude len tak, že niekto bude iba piť a hrať sa, že hrá na gitare,“ uviedol rozzúrený Versače.

Taktiež prebieha súdne konanie ohľadom bytu vo Vysokých Tatrách, keďže Nora mala údajne pod nátlakom Braňovi byt darovať. A čo hovorí na aktivity Versačeho samotný Mojsej? ,,Nemám žiadne obavy, pretože je to len jedna z provokácií, ktoré zažívam od roku 2007. Prajem mu úspešné dosiahnutie maturity,“ zareagoval ľahostajne Braňo Mojsej pre cas.sk.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook, YouTube