Viktor Vicze prekvapuje: „Páni, prosím, nekupujte svojím ženám nič!“

Dátum:

Známy spravodajský moderátor Viktor Vincze sa už niekoľko rokov venuje ekologickej osvete verejnosti prostredníctvom sociálnej siete. Do rovnakej platformy sa po mnohoročnom otáľaní zahltila aj Adela, tá sa však zatiaľ venuje iba témam spojeným s reláciou „Tak trochu inak“. Fotky darov k MDŽ by ste však na ich profiloch hľadali len márne. Adela totiž nedostane ani mäkké F!

Virtuálny svet sociálnych sietí je zaplavený kyticami ruží pre všetky ženy sveta. Premiér sa pochválil prejavom lásky k mame, a taktiež mnohé verejne známe osoby vyjadrujú úctu k nežnému pokoleniu. Moderátor a ekologický infuencer však manželku darmi nezahltí a ostatných mužov vyzýva k rovnakému kroku: „Páni, prosím, nekupuje zajtra svojim ženám nič,“ píše v nedeľnom príspevku Viktor.

Či už Vianoce, narodeniny alebo MDŽ, materiálne dary totiž nie sú nič, čo by ste od tejto dvojice mohli čakať: „Od začiatku minulého storočia neprotestovali za bonboniéry a haraburdy, ktoré sa okamžite stávajú odpadom. Darčekom môže byť aj nedeľný obed navarený vami. Vo zvyšku roka urobte všetko preto, aby sa všetky ženy mali minimálne tak dobre ako muži. A pre zajtrajšok stačí, ak tú vašu budete nosiť na rukách. Ja svoju budem. Bez materiálnych volovín, veď zbytočne si ďalšou záťažou nebudem namáhať chrbát!“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/viktorvincze

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...