Šou Česko Slovensko má talent spoznalo svojho ôsmeho víťaza v poradí, ktorým sa tentokrát stala opätovne Slovenka! 16-ročná speváčka Margaréta Ondrejková však nemieni zaspať na vavrínoch a už o pár hodín vystúpi na svojom vôbec prvom adventnom koncerte!

Uplynulú sobotu spoznalo Česko a Slovensko svoj najväčší talent, ktorým sa stala Margaréta Ondrejková z Čachtíc. Mladá teenagerka, ktorá si získala divákov pri televíznych obrazovkách prevedením skladby “Never Enough” z filmu The Greatest Showman, už 10. decembra vystúpi v Event House Žilina, kde odspieva adventný koncert.

Nová spevácka hviezda domácej hudobnej scény vystúpi spoločne s operným triom La Gioia, akrobatickým zoskupením Vertigo a gitarovým virtuózom Dávidom Bílekom. „Som veľmi rád, že sa nám podarilo zorganizovať tento skvelý koncert, a to aj vďaka Nadácii Františka Mišunu, s ktorou sme sa pustili do prípravy tohto podujatia, ktoré bude opäť pomáhať našim optimistom s hendikepom, rovnako ako naše akcie Hudba bez bariér a Parasport24 Tour,” hovorí zakladateľ a organizátor podujatia, Miroslav Buľovský z OZ Parasport24.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/TVJOJ | Video: YouTube