Včera sa na televíznych obrazovkách v úspešnej šou Farma konala dráma. Teda aspoň pre sluhov, ktorých zvolila farmárka týždňa. Tou sa po prvýkrát stala Vlaďa, po tom, čo ju určil jej vypadnutý kamarát Roman, ktorý prehral posledný duel. 

Farmárka týždňa Vlaďa za sluhov zvolila zaľúbenú dvojicu Dávida a Lulu, čím im poriadne zavarila. Párik samozrejme nebol vôbec nadšený, lebo je isté, že jeden z nich pôjde do duelu. Po voľbe padali aj poriadne silné slová.

Nová slúžka je presvedčená, že za jej zvolením stojí Lucia, ktorá ovplyvnila farmárku týždňa. “To je marha,” vyjadrila sa.

Vlaďa si však za svojím rozhodnutím stojí. “Lucia ma neovplyvnila, chcela som chrániť samú seba. Lula s Dávidom musia od seba, je to silná dvojka,” vyjadrila sa. Na Farme bude asi poriadne horúco. Lula sa rozhodla, že bude strašne zlá slúžka a bude sa len obšmietať. “Z takýchto ľudí grcám, keď zmenia svoju tvár kvôli peniazom,” nedávala si servítku pred ústa.

Lula sa so svojou pozíciou nedokáže zmieriť a začína vystrkovať rožky. Farmárke týždňa asi bude robiť poriadne peklo zo života. Pomstychtivo navarila jedlo, ktoré Vlaďa z duše neznáša a poriadne jej ho okorenila.

Lula v Objatí s Dávidom
Lula v Objatí s Dávidom

Zdroj: TV markíza | Foto: Facebook