Reality šou Farma je vo svojom tesnom závere, pričom uplynulá epizóda bola opäť bohatá na dramatické zvraty. Aj keď mnohí diváci očakávali, že z hry tentokrát vypadne blondínka Karin, opak bol pravdou. Statok síce opustila žena, no „Barbie“ v hre o 75 000 € pokračuje ďalej!

Stres a nervozita narastajú spolu s blížiacim sa finále, no súťažiaci sa svojho sna o mimoriadne lákavú výhru rozhodne nevzdávajú. Ako upozornila moderátorka Evelyn už začiatkom týždňa, každý deň dostanú farmári inú disciplínu, pričom každý z nich bude tentokrát súťažiť už len sám za seba. Ten, komu sa bude dariť najmenej a úlohu splní ako posledný, z hry automaticky vypadáva.

V pondelok sa tak na základe pravidiel musel so šou rozlúčiť model Michal Gajdošech a utorok bol osudným pre Renátu Greschner. V uplynulej epizóde bolo úlohou farmárov vytvoriť sieť z lana a drôtu, k čomu potrebovali vlastný nožík a následne „uloviť“ rybu. Aj keď dámy najskôr úplne nechápali, čo majú vlastne robiť, napokon sa to všetkým podarilo, pričom samotné lovenie už bolo o niečom celkom inom.

Prvým semifinalistom sa však po chvíľke napätia stal súťažiaci Peter Harezník, za ktorým nasledoval Milan Vysokai. Dramatický boj následne pokračoval medzi trojicou farmárov, z ktorých bol ďalším úspešným Dominik Porubský. Duel o prežitie napokon pokračoval hodnú chvíľu medzi poslednými ženami v súťaži, pričom viac šťastia mala opäť blondínka Karin Dvořáková.

Semifinále

  • Karin Dvořáková
  • Peter Harezník
  • Dominik Porubský
  • Milan Vysokai

Zdroj: Markiza | Foto: Markiza, Instagram/Farma2018_official