Politika Známy herec ZOTREL protivládny protest: „Poviem rovno, j***e ma!“

Známy herec ZOTREL protivládny protest: „Poviem rovno, j***e ma!“

Utorkové protivládne protesty vyvolali ohlasy nielen koaličných politikov, ale aj verejnosti či známych tvárí. K akcií, na ktorej vystúpil aj Marian Kotleba či Robert Fico, sa vyjadril aj známy a obľúbený herec. Ten protesty zotrel na celej čiare.

V utorok ovládli časť Bratislavy protivládne protesty, ktorých sa zúčastnili tisícky ľudí. Medzi rečníkmi nechýbal Marian Kotleba, Robert Fico, no v dave sa objavil aj Štefan Harabin, ktorý všetkých naokolo vyzýval, aby si skladali rúška. Po protestoch, ku ktorým sa kriticky ozvala i Zlatica Kušnírová, sa následne vyjadril aj Igor Matovič a ospravedlnil sa polícií.

Roman Mikulec dodal, že počas akcie bol zranený policajt, no i 15-ročný chlapec. Uviedol, že niektorí identifikovaní účastníci bez rúšok dostanú pokuty, kým výtržníci, ktorí hádzali pyrotechniku do polície, môžu skončiť dokonca za mrežami na niekoľko rokov. Situácia pobúrila aj známeho a obľúbeného herca Dana Heribana z Hornej Dolnej či Pumpy, ktorý si nekládol servítku pred ústa. „Kde to žijeme…? Je mi z toho nevoľno. Fašisti majú na brehu Dunaja svadbu s komunistami? A to rovno 17.11.2020? Mne sa snáď sníva zlý sen. Poviem rovno- „j*bne ma,“ napísal na rovinu.

Týmto ale jeho nahnevaný status rozhodne nekončí: „Bohužiaľ, všetci sme za to vinní. A spoluzodpovední. Naše malé či väčšie ústupky pred zlom, tiché preglgnutia v kontaktoch s ním, možno aj z dôvodu lásky k blížnemu, hlbokej viery v dobro a v prevrátenie zloduchov a hlupákov. P.s. Idem si žiť to svoje, s vlastným vedomím aj svedomím. Ale ak to pre niekoho má zmysel a trochu zaujíma, vypovedám týmito pár vetami, krátko, o vlastnom smútku a hneve nad tým, čo sa práve teraz deje. Nádej ale nikdy nepochovám,“ dodáva na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Dano Heriban │ Foto: YouTube/Denník N, Facebook/Dano Heriban