Dramatická romanca „Zrodila sa hviezda“ búra medzinárodné štatistiky, a kým z Lady Gagy urobila vážnu herečku, ktorá si s nomináciou na Oscara v ženskej kategórii podmanila kritiku, z Bradleyho Coopera sa stal uznávaný umelec. Jeho režisérsky debut, na ktorom sa podieľal aj ako herec, scenárista, spevák a autor skladieb, prekvapil divákov po celom svete, pričom z filmovej Ally a Jacksona sú dnes doslova legendy strieborného plátna.

Či už to bol prestížny Oscar alebo Zlaté glóbusy, romantická dráma „A Star Is Born“ sa stala fenoménom. Príbeh upadajúceho country speváka Jacksona, ktorý trpí závislosťami a plachom talente Ally si získal srdcia žien po celom svete, pričom verili, že medzi hlavnou dvojicou je čosi viac aj v skutočnosti.

Kým Bradley tvorí v súkromnom živote pár s topmodelkou Irinou Shayk, Lady Gaga zrušila iba pred pár dňami ďalšie zásnuby. Mnohí si tento krok vysvetľovali ako jednoznačnú lásku ku Cooperovi, čo však speváčka rázne poprela v nočnej šou Jimmyho Kimmela. Ako totiž priznala, všetko, čo diváci videli, bolo hrané a herec je „len“ jej blízkym priateľom, ktorého si mimoriadne váži a obdivuje.

Fanúšikovia filmu „Zrodila sa hviezda“ s oscarovou skladbou „Shallow“, ktorú dvojica zaspievala aj na Oscaroch, sa však môžu tešiť na fantastickú novinku. Vzhľadom na enormný úspech sa snímka dostane opäť do kín, pričom bude predĺžená o 12-minútový, doposiaľ nezverejnený bonus. Na sociálnej sieti YouTube sa však objavila 40-sekundová ochutnávka v podobe skladby „Clover“, ktorá už teraz sľubuje, že to bude silné. Ak ste predpokladali, že táto skvelá správa bude mať háčik, žiaľ, máte pravdu. Film sa vysiela od 1. marca iba v amerických kinách.

https://www.youtube.com/watch?v=ukZZGqHygqw

Foto | Video: YouTube