Adela Banášová a Peter Modrovský sa rozišli už pred troma mesiacmi a odvtedy spolu niekdajší šťastný pár nekomunikuje. Adela v krátkom vyjadrení povedala, či by sa s ním chcela znovu stretávať a aj to, či je v jej živote nový muž!

[sociallocker]Populárna moderátorka je po konci uhorkovej sezóny opäť v plnom pracovnom nasadení, ale napriek tomu sa stihla pre plusku.sk vyjadriť k tomu, aká je momentálne siutuácia medzi ňou a jej bývalým partnerom Petrom Modrovským. ,,Momentálne sa nestretávame, takže sa v podstate nič nezmenilo. Tak to bolo už od začiatku nášho rozchodu a tento stav trvá naďalej, zatiaľ sa nič nezmenilo.”

O tom, že tento stav nemôže trvať večne, vie aj samotná moderátorka a k možnému kontaktu so svojím ex-priateľom sa vyjadrila nasledovne: ,,Určite nevylučujem, že do kontaktu prídeme. Budem rada, ak sa tak stane. Veď by bolo úplne čudné, ak by sa to nestalo.” Na otázku, či sa v jej živote objavil nový muž, odpovedala známa blondína rázne a jednoznačne: ,,Vôbec to neriešim.”

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]