Agáta Hanychová musí vyplatiť exmanžela: Táto SUMA mu však nestačí!

Dátum:

Manželstvo moderátora Jakuba Prachaře a modelky Agáty Hanychovej sa minulý rok otriasalo v základochnapokon došlo k rozvodu. Po búrlivých odkazoch v médiách a na sociálnych sieťach sa zdalo, že sa dvojica zmierila aspoň kvôli dcére. Opak je však zrejme pravdou.

Manželia Prachařovci sa rozviedli koncom septembra minulého roka. Obaja sršali nadšením, pričom Jakub sa pochválil fotkou so svojím advokátom pri odchode zo súdnej sieneAgáta výrazne zmenila imidž. Spoločne sa rozhodli vychádzať kvôli 3-ročnej dcérke Mii, kým Hanychová má ešte z predchádzajúceho vzťahu 8-ročného Kryšpína.

Na pretras však prišlo majetkové vyrovnanie, ktoré opäť spôsobilo oheň na streche. Dvojica si totiž postavila rodinný dom na pozemku bývalej modelky, no do stavby nehnuteľnosti dal väčšiu časť peňazí práve český herec. 35-ročná kráska si bola vedomá, že bude musieť exmanžela vyplatiť.

Pomocnú ruku jej podala mama a herečka Veronika Žilková, ktorá predala rodinnú chalupu. Mala za ňu zinkasovať takmer 6 miliónov českých korún (asi 231-tisíc eur), no táto suma Jakubovi zrejme nestačí. ,,Len také okienko, dievčatá, keď si budete niekoho brať, urobte si predmanželskú zmluvu. Pretože normálne ženy na rozvode zarábajú, ja očividne nie,“ napísala nahnevaná Agáta na sociálnej sieti. Vzápätí pritvrdila a ženám poslala radu nad zlato. ,,Alebo mám pre vás ešte jedno riešenie… Neberte si čur*kov,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/agatahanychova  |  Foto: IG/agatahanychova, joj.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Fantastická premena Katky Koščovej: S novou postavou vyzerá božsky!

Katka Koščová sa v roku 2004 stala víťazkou prvej série...

Richard Sulík to natrel Matovičovi: Po roku má byť štátna kasa v…!

Zdá sa, že ďalšia koaličná kríza je na spadnutie....

Herečka s manželom idú do väzenia: Tri roky zneužívali 13-ročnú školáčku!

Slávna herečka čelí spoločne s manželom mimoriadne vážnemu obvineniu,...

Tehotná Plačková v slzách: Prvá reakcia na zrušenie obvinenia!

Jedna z najúspešnejších slovenských influenceriek, ktorú na sociálnej sieti...