Manželstvo moderátora Jakuba Prachaře a modelky Agáty Hanychovej sa minulý rok otriasalo v základochnapokon došlo k rozvodu. Po búrlivých odkazoch v médiách a na sociálnych sieťach sa zdalo, že sa dvojica zmierila aspoň kvôli dcére. Opak je však zrejme pravdou.

Manželia Prachařovci sa rozviedli koncom septembra minulého roka. Obaja sršali nadšením, pričom Jakub sa pochválil fotkou so svojím advokátom pri odchode zo súdnej sieneAgáta výrazne zmenila imidž. Spoločne sa rozhodli vychádzať kvôli 3-ročnej dcérke Mii, kým Hanychová má ešte z predchádzajúceho vzťahu 8-ročného Kryšpína.

Na pretras však prišlo majetkové vyrovnanie, ktoré opäť spôsobilo oheň na streche. Dvojica si totiž postavila rodinný dom na pozemku bývalej modelky, no do stavby nehnuteľnosti dal väčšiu časť peňazí práve český herec. 35-ročná kráska si bola vedomá, že bude musieť exmanžela vyplatiť.

Pomocnú ruku jej podala mama a herečka Veronika Žilková, ktorá predala rodinnú chalupu. Mala za ňu zinkasovať takmer 6 miliónov českých korún (asi 231-tisíc eur), no táto suma Jakubovi zrejme nestačí. ,,Len také okienko, dievčatá, keď si budete niekoho brať, urobte si predmanželskú zmluvu. Pretože normálne ženy na rozvode zarábajú, ja očividne nie,“ napísala nahnevaná Agáta na sociálnej sieti. Vzápätí pritvrdila a ženám poslala radu nad zlato. ,,Alebo mám pre vás ešte jedno riešenie… Neberte si čur*kov,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/agatahanychova  |  Foto: IG/agatahanychova, joj.sk