Jedna z najúspešnejších domácich speváčok sa odhodlala na výraznú premenu. Sympatická speváčka Tina, pre ktorú sú priam charakteristické havranie kučeravé vlasy, sa pred fanúšikmi ukázala so zmeneným účesom, ktorým mnohým nápadne pripomína hviezdu Jennifer Lopez.

36-ročná rodáčka z Prešova len prednedávnom oznámila verejnosti rozvod s raperom Separom, pričom po jej boku už stojí nový muž. Kým mamička dvoch detí na istý čas zmizla z hudobnej scény, v poslednom období hlása veľkolepý návrat, ktorý je sprevádzaný jedinečnými spoluprácami. Tá najnovšia vzniká s raperom Momom a ako Tina prezradila, pôjde o úplne nový projekt, aký ešte nikdy neskúšala.

Okrem pracovných noviniek však speváčka prekvapila aj výrazne zmeneným imidžom, kedy hustú čiernu hrivu vymenila za krátky blond zostrih. So zábermi, kde sa pýši sviežim účesom, pozitívne zaskočila svojich fanúšikov, ktorí ju okamžite začali prirovnávať k latino dive Jennifer Lopez. Aj keď Tine zmena mimoriadne pristane a s plavou farbou vlasov vyzerá doslova fantasticky, v tomto prípade ide evidentne len o parochňu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

J.Lo s krátkymi vlasmi

Zdroj: IG/tinaslovakia, jlo