Je mladý, vtipný a dokáže sa ľuďom dostať pod kožu. Presne tak by sme mohli opísať 28-ročného Daniela Slossa, ktorý by sa pokojne mohol uživiť ako vzťahový terapeut. Teda v prípade, že by ste chceli svoj vzťah namiesto záchrany radikálne ukončiť. Vďaka svojej šou totiž dopomohol k rozchodu viac ako 50-tisícov dvojíc po celom svete.

Daniel je populárnym stand-up komikom a minulý rok dokonca svoju šou predviedol aj v Bratislave. Jeho zmysel pre humor ľudia milujú, keďže si dokáže spraviť srandu z každej maličkosti. V jeho repertoári rezonuje predovšetkým téma vzťahov, pričom slová mladíka donútia mnohých divákov či účinkujúcich jeho šou zamyslieť sa nad svojím životom.

Svojich fanúšikov sa totiž pravidelne pýta dve dôležité otázky, na ktoré by si mali úprimne odpovedať. ,,Naozaj boli moje ostatné roky len stratou času? Chcem život, ktorý mi ešte ostáva, premrhať?” Práve po týchto slovách sa dvojice začali húfne rozchádzať, rušili zásnuby a mnohí dokonca požiadali žiadosť o rozvod.

Známy komik tak dohnal ku krachu vzťahu viac ako 50-tisíc dvojíc po celom svete. Ešte bizarnejšie je, že ľudia dokonca na sociálnej sieti oznamujú, že sa rozišli práve vďaka Danielovi. ,,Ďalší úspešný rozvod ala Sloss. Ďakujem,“ napísal jeden z mužov. ,,O mesiac som sa mala vydávať. Daniel, ďakujem za prebudenie. Všetko som zrušila a idem na dovolenku. Nech žije sloboda,“ napísala žena, ktorá nečakane zrušila celú svadbu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: whimn.com  |  Foto: Instagram/danielsloss, Facebook/L.A.Media