Spevácka a módna ikona Dara Rolins je hviezdou domácich pódii od svojho útleho detstva, pričom k jej fanúšikom nepatria len ženy, ale aj muži. Kým niektorí milujú jej hudbu, iní sa nevedia nabažiť jedinečného štýlu umelkyne. A k tomu všetkému má ešte jedno veľké plus- vyzerá doslova fantasticky!

Dara Rolins je ikonou slovenskej popmusic už dlhé desaťročia, pričom v posledných rokoch dozrieva ako víno. 46-ročná speváčka má však okrem zlata v hrdle aj dokonalé krivky, ktoré si udržiava cvičením a zdravým životným štýlom. Ako sa však zdá, v radoch novej hudobnej generácie rastie kráľovnej domácej scény silná konkurencia!

23-ročná raperka Sima, pre ktorú sú doslova charakteristické široké mikiny či tepláky, tentokrát odhodila oblečenie a fanúšikom sa ukázala s odhaleným bruchom. A že sa má čím pochváliť! „Neukazujem svoje brucho často… aspoň teda – nosím gate s vysokým pásom a nenapínam ho na fotkách,“ začala svoj príspevok hudobníčka s nadhľadom.

Ako však ďalej uviedla, množstvo ľudí sa neustále zaoberá tým, s čím na sebe nie sú spokojní. „Ale rozmýšľali ste niekedy nad tým, čo máte NAJRADŠEJ? Takú tú časť svojho tela, na ktorú ste hrdí?“ pýta sa mladá raperka. Nuž, Sima, ty si máš rozhodne z čoho vyberať!

Zdroj: Instagram/SimonaHegerova, DaraRolins_vermi