Šoubiz Dojatý Paľo Habera: Prví superstaristi rozplakali porotu i divákov!

Dojatý Paľo Habera: Prví superstaristi rozplakali porotu i divákov!

Šou Česko Slovensko hľadá Superstar bola v uplynulých hodinách doslova nabitá jedinečnými momentmi. Okrem výborných speváckych výkonov došlo počas druhého finálového večera aj k dvom mimoriadne emotívnym situáciám, ktoré zasiahli množstvo divákov.

Druhý finálový večer odznelo v šou Česko Slovensko hľadá Superstar osem výborných výkonov, pričom do ďalšieho kola mohlo postúpiť len šesť najlepších. K tým sa, žiaľ, neprebojoval spevák Ladislav Hunka, ktorý však divákov aj svojich najbližších prekvapil nečakaným gestom. „Extrémne ťa milujem, Miriama Gašparíková, vezmeš si ma?“ opýtal sa svojej polovičky a priamo pred televíznymi kamerami ju požiadal o ruku.

O ďalší krásny moment sa postarali bývalí finalisti šou Slovensko hľadá Superstar, ktorí v televíznom programe opäť vystúpili po neuveriteľných sedemnástich rokoch. Katarína Koščová, Martina Schindlerová, Petra Humeňanská, Miro Jaroš, Samuel Tomeček, Tomáš Bezdeda a Martin Kelecsény sa po dlhom období postavili pred porotu, kde zaspievali nezabudnuteľnú hymnu Kým vieš snívať historicky prvej Superstar

Vystúpenie legendárnej zostavy však bolo ochudobnené o účasť Zdenky Prednej, Roba Miklu a Petra Kotuľu, kým Peter Konček zahynul pred deviatimi rokmi pri tragickej dopravnej nehode. Kým množstvo divákov v komentároch priznalo, že malo slzy na krajíčku, tie neskrýval ani Paľo Habera. Práve on sa stretol s prvými superstaristami aj deň pred finále, kedy spolu zašli na večeru a pripomenuli si staré časy.

„Musím sa bez nátlaku priznať, že ich mám zo všetkých ročníkov najradšej. Dúfam, že sa ostatné ročníky na mňa za to nehnevajú. Poznám ich snáď najviac zo všetkých spevákov, ktorých som v tejto súťaži stretol a aj včera na spoločnej večeri som videl, ako vyrástli z detí v dospelých ľudí, z ktorých takmer každý z nich ostal nejakým spôsobom pri hudbe. Každý z nich je iný, žijú svoje zaujímavé životy a sú veľmi milí. Som nesmierne rád, že som ich v živote stretol a budem navždy ich fanúšik,“ nešetril Paľo emóciami.

Kým vieš snívať si môžete vypočuť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: IG/tvmarkizaofficial, pavolhabera