Elena Podzámska si po viacerých nevydarených vzťahov našla nového partnera. Okrem iného priznala aj to, že má peniaze. Čo ešte prezradila o svojom novom objave?

[sociallocker]Herečka si prešla už viacerými vzťahmi, ktoré nedopadli najlepšie. Najviac medializovaný bol jej vzťah s tanečníkom Matejom Chrenom. Po ňom mala po svojom boku aj publicistu Michala Havrana, no ani s ním jej to nevyšlo. Potom sme už o nikom dlhšie nepočuli. Teraz sa to však zmenilo. Pre Topstar povedala viac o svojom novom priateľovi. Je s ním vraj takmer rok. A prečo o ňom prehovorila až teraz? “Vzhľadom na to, že ja už som mala veľmi veľa takýchto skúseností v rámci medializácie mojich vzťahov, tak sa to snažím trošku uchrániť,” povedala Eňa pre topstar.noviny.sk.

Podzámska hrala v minulosti vo viacerých seriáloch

Topstar priniesol informáciu, že nový frajer herečky je až z Ameriky. Mal by to byť Slovák, ktorý tam pred rokmi emigroval. Herečka prezradila, že so šoubiznisom nemá nič spoločné. Na jeho adresu nešetrila komplimentmi. “Je to muž so všetkým, čo má byť. Má asi všetko to, čo mi chýbalo,” pochválila sa novým mužom Podzámska. Prezradila, že je pozorný aj galantný. So smiechom potvrdila aj to, že má peniaze. Dúfajme, že im to spolu bude takto klapať aj naďalej a navždy!

Zdroj: topstar.noviny.sk | Foto: Facebook [/sociallocker]