Reality šou Farma 11 ešte ani neotvorila svoje brány a súťažiaci už medzi sebou vytvárajú prvé konflikty. Statkárska šou odštartuje na obrazovkách Markízy 2. septembra o 21.25, pričom televízia už zverejnila úvodné zábery z kontroverznej relácie.

Na Slovensku snáď neexistuje televízny program, ktorý by polarizoval spoločnosť viac ako reality šou Farma. Rodinné relácie, Televízne noviny, ba ani politicky ladené programy sa nestretávajú s takým ohlasom, aký má práve vidiecka súťaž o výhru vo výške 75 000 €. A to bez ohľadu na skutočnosť, či ju našinci sledujú pravidelne alebo vôbec!

Aj keď sem spočiatku chodili farmári skutočne zakladať oheň, pracovať s drevom, zvieratami a celkovým chodom hospodárstva, dnes je Farma predovšetkým o slávychtivých ľudoch, ktorí sa prišli ukázať a zbierať fanúšikov na sociálnych sieťach.

Ani to však neprekáža divákom, ktorí si v zástupe adeptov na výhru vždy nájdu svojho favorita. Momentálne si majú možnosť vybrať spomedzi 16 Slovákov, pričom tí prišli bojovať za východ vs západ krajiny. Protiľahlé strany sa po prvýkrát stretnú priamo pri stole s Evelyn, kým ich bude oddeľovať čierna plachta.

Ako ukazuje prvá upútavka na šou, už po pár hodinách na statku si farmári začnú doslova prekážať. „Tá napichaná mi normálne lezie na nervy,“ nechal sa počuť 38-ročný Radovan z Popradu, ktorý momentálne žije v Dunajskej Lužnej a živí sa ako vodič sanitky/záchranár. Reč bola zrejme o výraznej fotomodelke Kristi Dali, ktorá prišla na Farmu s veľkým plyšovým medveďom, pričom sa netají láskou k zvieratám. Ako to celé dopadne?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Video | Foto: YouTube