Moderátorka Jasmina Alagič presne vie, čo jej pristane! Sympatická mamička malého Sanela sa opätovne zverila do rúk svojho dvorného stylistu, ktorý z nej spravil úplne inú ženu.

Aj malá zmena môže priniesť úžasné výsledky! Svoje o tom vie aj 30-ročná moderátorka Jasmina Alagič, ktorá opäť stavila na šikovné ruky Jána Molnára. Manželka rapera Rytmusa naposledy podstúpila zmenu v polovici novembra, kedy sa zbavila nadpojených vlasov a nechala si len svoje prirodzené. Ako každá žena, aj ona potrebovala po čase oživiť svoju korunu krásy a koncom januára si sadla do kaderníckeho kresla opäť.

Tentokrát zvolila čokoládovo-hnedý odtieň, pričom si ich nechala predĺžiť prirodzene dlhými spojmi. “Keďže napájanie vlasov u Janička je absolútnou fantáziou, a mne naozaj popri napájaní za ten čas krásne vlasy rastú, tak sme sa tentokrát rozhodli pre trošku tmavší krok, čo poviete, môže byt? Ja sa v nich cítim supeeer!” vyznala sa moderátorka. Ako tiež dodala, napriek skutočnosti, že jej vlasy vyzerajú byť prefarbené, ide o očný klam, nakoľko sú prirobené technikou, ktorou jej Ján zmenil farbu napájaním.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina predtým..

..a dnes

Foto: IG/jasmina_alagic, janmolnarofficial