Už 15. séria obľúbenej reality šou Farma otvorí svoje brány pre divákov 4. septembra. O niekoľko dní sa môžu nedočkaví diváci konečne zoznámiť s farmármi, ktorí tento rok zabojujú o peknú výhru. Čakajú ich však aj nové a netradičné podmienky, ktoré nemusia byť mnohým po vôli.

Účastníci Farmy sa musia pripraviť na poznámky aj tresty od umelej inteligencie Alice, no taktiež sa rozlúčia s jednoduchým systémom prídelu potravín za mince. V aktuálnej sérii si musia potraviny, ktoré nepatria do základného balíka, vybojovať aj výhrou v nečakaných súťažiach.

Markíza už predstavila zástupcov Generácie Z, Generácie Y, no aj Generácie X. Rôzne vekové kategórie sa tak postavia proti sebe, aby dokázali, v čom sú oproti súperom práve oni lepší. Televízia pred niekoľkými hodinami zverejnila i prvé upútavky priamo zo statku.

Už teraz je jasné, že opäť nebude núdza o konflikty, nezhody a nedorozumenia. Dievčatá krátko po príchode na Farmu neudržia plač a smútok z nečakaných podmienok či prístupu ostatných farmárov. Vyhrať však v tomto prípade môže len jeden, a preto si budú musieť mnohí siahnuť na dno fyzických i psychických síl.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj| Foto: Televízia Markíza