Piatok sa konal ďalší farmársky duel, ktorý rozhodol o tom, kto musí salaš opustiť a hra o rozprávkovú sumu 75 000 eur sa tým pre neho končí. Nečakane sa farmári nakoniec rozlúčili so silným súperom.

Prvým duelantom bol nekonfliktný Šimon Néma a keďže chlapov na farme veľa nie je, tak jeho voľba druhého duelanta bola jasná, buď si vyberie Stana alebo Jaroslava. Počas týždňa sa za Šimonom zastavil Jaro so slovami, že mu chýba rodina a bol by rád, ak by si do duelu vybral jeho. Tak sa aj stalo a v duelovej stodole sa ocitli dvaja silní chlapi. Malo to však háčik a to ten, že obaja boli v menšej miere indisponovaní, pretože na farme utrpeli zranenia.

Jaro ako druhý duelant vyberal poradie disciplín. Prvou bol almanach, v ktorej bol šikovnejší Šimon a tak si prvý bod pripísal práve on.

Druhou pomerne náročnou disciplínou bolo pílenie dreva a toto bolo kameňom úrazu, pretože Jaroslav začal píliť krivo a to sa mu nevyplatilo. Súboj bol naozaj vyrovnaný, no vyhral lepší. Víťazom celého stretnutia sa stal Šimon Néma a farmu musel opustiť silný chlap Jaro. Ako to už býva zvykom v liste na rozlúčku určí vypadnutý farmár nového farmára týždňa. Kto to bude? Necháme sa prekvapiť.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook