Robert Fico sa na štvrtkovej tlačovej besede opäť ostro pustil do súčasného ministra vnútra Romana Mikulca. Uviedol, že počas návštev istej bytovky na Kramároch nevyhľadával spoločnosť známej krásky, ale člena mafiánskeho gangu takáčovcov. Ostrými slovami nešetril ani v prípade ďalších vplyvných mien.

Pred časom sa prevalilo, že minister vnútra chodieval v čase svojho odvolávania na byt v bytovke na Kramároch, kde mal údajne navštevovať svoju dobrú kamarátku. Išlo o známu krásku z klipu We are from High Tatras Michaelu Galovú (34). Tá napokon potvrdila, že sa poznajú a občas kamarátsky stretávajú.

Na dnešnej tlačovej besede však predseda Smeru vyjadril presvedčenie, že v bytovke nenavštevoval Mikulec kamarátku, ale člena gangu takáčovcov Mateja Zemana, ktorého mala policajná inšpekcia rovnako podozrievať z krivej prísahy a výpovede. Pluska pritom zverejnila informáciu, že Zeman sa s priateľkou nasťahoval do mezanínu v danej bytovke začiatkom tohto roka. Svoj byt mali opevniť aj železnou stenou s dverami a kamerami.

Fico označil za zločinca nielen ministra vnútra, ale aj špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica a minstra financií Igora Matoviča. „Súčasný minister vnútra Roman Mikulec mal a aj má vzťahy na mafiánsku skupinu takáčovcov,“ uviedol a dodal, že minister podľa neho osobne pozná Zemana. Na záver zdôraznil, že po tejto informácií podá v pondelok návrh na zvolanie mimoriadnej schôdze NR SR s cieľom odvolať Mikulca z postu ministra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Robert Fico, pluska.sk │ Foto: FB/Roman Mikulec – minister vnútra SR, Robert Fico