V pondelok sa oženil režisér Ján Ďurovčík a herečka Barbora Hlinková, utorok zase patril slovenskému hercovi Jánovi Alžbetkinovi a jeho snúbenici . Zamilovaní novomanželia dokonca zverejnili krásne zábery z veľkolepého dňa, prostredníctvom ktorých sa pochválili aj ďalšou novinkou.

Slovenského herca Jána Alžbetkina si môžu diváci pamätať zo seriálu Ordinácia v ružovej záhrade a nedávno dokonca účinkoval v seriáli Autoškola. Zahral si tak po boku Janka Koleníka, Juraja Kemku či Marty Sládečkovej. Po skončení natáčania však s priateľkou Tinou pripravoval svadbu, ktorá sa uskutočnila v utorkových poobedňajších hodinách.

29-ročný mladík sa dokonca pochválil pár zábermi aj na sociálnej sieti. ,,Nie som zástanca Instagramu a Facebooku, pretože šťastie a skutočný život je niekde inde. Ale sľúbim som niektorým, že im poposielam pár fotiek z nášho Alžbetkin & Alžbetkinová dňa,“ napísal Ján. Na fotografiách každému okamžite udrela do očí nevesta, ktorej spod svadobných šiat krásne vykúkalo tehotenské bruško. Z herca sa tak čoskoro stane otec. Novomanželom, a zároveň budúcim rodičom gratulujeme!

Zdroj: Instagram/johny_alzbetkin  |  Foto: Instagram/johny_alzbetkin, Pixabay