Jana Kirschner patrí k najobľúbenejším speváčkam slovenskej populárnej scény, i keď striedavo žije na Slovensku a v Anglicku. Aj ona sa teší na vianočné sviatky, no tradície jej rodiny sú inšpirované i zahraničnými zvykmi.

Slovenská speváčka spoločne s partnerom Eddiem Stevensom vychováva 10-ročnú Matildu a 6-ročnú Yolandu. Rodina dlhé roky žije v Anglicku, no často navštevujú Slovensko, keďže Jana pravidelne koncertuje aj u nás. Vzhľadom na epidemiologickú situáciu vo svete však vianočné sviatky prežijú v zahraničí.

Kirschner priznala, že Vianoce miluje, pričom sa snaží ignorovať stres okolo pečenia, varenia, upratovania či nakupovania darčekov. Dvojnásobná mamička otvorene prezradila, že v kuchyni sa príliš nevykrúca. ,,Upečiem maximálne jeden koláč, urobím fantastickú rybu s nejakými šalátmi. Pre mňa je dôležitejšia tá atmosféra než to, čo máme na tanieri. A to, že sme spolu, je najdôležitejšie,“ povedala v rozhovore pre týždenník Nový čas pre ženy.

Na Slovensku máme Ježiška, no v Anglicku chodí Santa Claus. Rodáčka z Martina sa preto rozhodla, že ich dcérkam bude nosiť vianočné darček Father Christmas (v preklade Otec Vianoc), ktorý chodí v noci. S partnerom si však už pár rokov nedáva žiadne darčeky. ,,Mnohí ľudia si myslia, že je to smutné, ale de facto naozaj nič nepotrebujem a vzhľadom na to, že žijeme v dobe, keď je všetkého veľa, a vzhľadom na celú situáciu na svete by sme sa mali zamyslieť nad tým, že to nie je o kvantite,“ vysvetlila známa brunetka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: casprezeny.pluska.sk  |  Foto: IG/janakirschner_official, TV Markíza