Janka Truhlíková Prekopová pochádza z Čachtíc a ide o telesne postihnutú dôchodkyňu. Pred pár rokmi sa začala venovať maľovaniu aj napriek tomu, že nedokáže vystrieť prsty na rukách a zároveň má problémy s chôdzou. No jej talent a dobré srdce bolo ocenené aj najznámejším párom sveta.

Pani Janka sa z internetu dozvedela o budúcej svadbe princa Harryho a bývalej herečky Meghan Markle, ktorá sa uskutoční už o pár dní. Rozhodla sa im namaľovať obraz anjela a popriať im všetko najlepšie do života. Absolútne však nerátala s tým, čo jej o mesiac predá poštárka do rúk.

Sympatickej dôchodkyni totiž prišiel list priamo z Kensingtonského paláca. V obálke sa nachádzala fotografia budúcich manželov a na zadnej strane bolo poďakovanie za krásny svadobný dar: ,,Princa Harryho a slečnu Meghan Markle sa úprimne dotklo, že ste si robili starosti s nadchádzajúcou svadbou a poslali im svadobný dar. Vaše konanie si veľmi cenia. Jeho kráľovská výsosť a slečna Markle vám čo najsrdečnejšie ďakujú a prajú len to najlepšie.“

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook, Burko.sk