Český herec Jiří Krampol prišiel 3. augusta v podvečerných hodinách náhle o svoju manželku Hanku. Tvrdá rana osudu ním otriasla, pričom bol presvedčený, že jej praskol vred. Výsledky pitvy však preukázali úplne iný dôvod.

Manželka českého herca si v posledných rokoch prešla neľahkým obdobím, keďže musela bojovať so závislosťou na liekoch, alkohole a cigaretách. Následne sa pridali zdravotné problémy v podobe vredov na dvanástniku. Úspešné podstúpila liečenie v Bohniach, pričom jej bol Jiří veľkou oporou.

Zdalo sa, že manželka herca je z najhoršieho vonku, keď postupne priberala a konečne sa na jej tvári objavil úsmev. O to viac širokú verejnosť šokovala jej nečakaná smrť. Krampol po prvotnom šoku opísal posledné minúty pred jej náhlym skonom. ,,Bolo jej zle. Zjedla s námahou dva kúsky kuracieho mäsa. Zrazu sa postavila, že jej prišlo zle a musela ísť na záchod. Cestou padla na zem. Rýchlo som ju zodvihol a skúšal som jej dať umelé dýchanie,“ opísal desivé momenty zdrvený vdovec pre blesk.cz.

82-ročný herec sa domnieval, že Hanke praskol vred na pažeráku. V jeho názore ho utvrdili aj záchranári, ktorí to považovali za najviac pravdepodobný scenár. Obhliadajúci lekár však nariadil pitvu, ktorá preukázala, že 59-ročnej žene kompletne zlyhali orgány. Dlhodobé užívanie alkoholu v kombinácií s liekmi sa jej stali osudnými. ,,Orgány takú dlhodobú záťaž často nevydržia. To sú smrtiace koktejly. Začnú zlyhávať orgány, a keď naraz zlyhajú dva dôležité životné orgány, prichádza smrť,“ vysvetlila internistka z nemocnice na Vinohradoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: FB/idnes.cz, Miloš F., Víte