Televízia JOJ čoskoro do vysielania nasadí novú šou Všetko, čo mám rád.  Moderátorom relácie bude slovenský herec Štefan Skrúcaný.

Aktuálna vysielacia sezóna televízie JOJ bude čoskoro doplnená o nový formát. Zábavno-hudobná šou s názvom Všetko, čo mám rád je postavená na rozhovoroch so známymi osobnosťami. Moderovať šou bude zabávač a herec Štefan Skrúcaný. Vlastný televízny program tak moderátor získa po dlhých 15 rokoch. Okrem neho Jojka oslovila Kandráčovcov, slovenskú hudobnú skupinu, ktorá sa bude v programe objavovať pravidelne. Presný začiatok vysielania nie je zatiaľ známy, novú talkšou však možno očakávať  na obrazovkách už čoskoro.

Chceme sa zabávať, spievať a rozprávať sa o veciach, ktoré máme radi a ktoré nám robia radosť, o veselých stránkach života a o zážitkoch. Mám rád zábavu a televízne relácie, ktoré sú zábavného charakteru. Myslím si, že dramatických vecí človek v samotnom živote zažije veľa. Preto mám pocit, že čím bude na obrazovkách zábavy viac, tým je to lepšie,“ povedal Skrúcaný.

Zdroj: etrend.sk | Foto: pixabay.com