Deviatou mamičkou Borisa Kollára sa nečakane stala niekdajšia superstaristka Barbora Balúchová, ktorá sa netají plastickou operáciou pŕs. Posledne však poriadne šokovala, keď ich v plnej paráde ukázala v novom jojkárskom seriáli Nemocnica.

Boris Kollár je známy milovník žien, pričom medzi jeho mamičky patrí aj exsuperstaristka Barbora Balúchová. Tá vychováva jeho syna Alexandra Jána a aktuálne ju majú trápiť aj zdravotné problémy. Najnovšie však poriadne prekvapila, keď sa objavila v novom seriáli televízie JOJ.

V seriáli Nemocnica síce nepatrí medzi hlavné lekárske postavy, no ako pacientka a dcéra bohatého muža sa objavila už v utorok. Keďže si chcela nechať upraviť zle zoperované silikónové implantáty, pred lekárom sa musela vyzliecť a absolvovať vyšetrenie.

Šok ale nastal, keď sa na obrazovkách naozaj objavili Barborine nahé vnady, hoci len z istého uhla. Nebol však problém zhliadnuť speváčkine bradavky a veľkú časť poprsia, zábery si pozriete >>> TU <<< a >>> TU <<<. Nedávno zas prekvapila Kollárova kamarátka Fabušová, ktorá po tehotenstve potvrdila smutnú správu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Televízia JOJ │ Foto: IG/barborabaluchovaofficial, YT/Pravda