Rozvod Kramárovcov ešte nestihol poriadne vychladnúť a herec sa už vo svojom dome pravidelne objavuje s neznámou ženou. Stihol si nájsť novú známosť a náhradu za Natašu?

Spoločnosť pred pár dňami šokoval po dvadsiatich spoločných rokoch života rozvod Kramárovcov. Maroš Kramár (59) a právnička Nataša Nikitinova (51) ukončili svoj spoločný život a momentálne ich spájajú už iba ich tri deti. Hoci sa v minulosti hovorilo o viacerých aférkach herca s inými ženami, zdalo sa, že krízy v manželstve ustáli.

Dnes je už ale jasné, že medzi dvojicou sú neprekonateľné rozdiely, hoci podľa slov Kramára prebehol rozvod pokojne v priebehu 20 minút. Mama Maroša Kramára má ale na rozvod jasný pohľad a syna za koniec vzťahu rozhodne neviní. Poprela tiež, že by bol herec sukničkár, ako sa o ňom často zvyklo hovoriť: “Toľko žien sa o neho bilo. Odháňala som ich od dverí a bola som s nimi viac kamarátka ako on, lebo on nemal náladu na to všetko, ani čas. Venoval sa divadlu a nie zaľúbeným dievčatkám,” prezradila pre Plusku.

Fotografovi Nového Času sa ale podarilo odhaliť, že hoci rozvod poriadne ani nevychladol, v dome herca v Dunajskej Lužnej sa už pravidelne ukazuje neznáma žena. Brunetka spolu s Kramárom dokonca skrášľovala okolie jeho obydlia a vynášala veci na terasu, foto >>> TU <<<. Dvojica pritom spolu prišla na Marošovom luxusnom aute. Kramár po priamej otázke ohľadom ďalšej známosti síce nechcel príliš odpovedať, no nový vzťah či románik ani nepoprel: “To sú veci, ktoré prídu-neprídu, uvidíme, k tomu by som sa nevyjadroval, je to moje súkromie,” odpovedal diplomaticky.

Zdroj: cas.sk, pluska.sk │ Foto: TV Joj, Facebook