Po príchode na Farmu bola Natália Lenártová pripravená podmaniť si hru i kuchyňu. S veľkým odhodlaním sa pustila do práce, pričom sa stala obľúbenou kuchárkou. V prípade stratégie však niekoľkokrát šliapla vedľa, vďaka čomu sa dostala do duelu. Napokon nad ňou vyhral farmár, ktorý chce opustiť statok takmer každý týždeň.

Stačilo pár dní na statku a farmári sa začali postupne skupinkovať. Natália si našla ,,svojich“ ľudí, no väčšina z nich opustila hru v dueli alebo porušením pravidiel. Blondínka, pracujúca ako fitness trénerka, mala niekoľko vážnych konfliktov s mnohými súpermi, vďaka čomu boli jej vzťahy značne naštrbené.

Po prehratom dueli s Minhom povedala, že necíti hnev voči žiadnemu súťažiacemu. Podľa jej slov chápe, že išlo o stratégie, ktoré sú súčasťou tvrdej hry o 75-tisíc eur. To však neznamená, že nepovie, čo si skutočne myslí o jednotlivých farmároch! 41-ročná Košičanka totiž pravidelne komunikuje s fanúšikmi na sociálnej sieti. Jeden z nich sa spýtal, kto podľa nej robí na Farme najväčšie zlo.

,,Zlobor = Martina,“ myslí si Natália, pričom pridala aj obrázok ženskej verzie Shreka. Niečo “málo“ sa však ušlo aj Viktórii, ktorá bola dobrou kamarátkou Muffy. ,,Hrá sa na najlepšiu a najmilšiu na svete, no opak je pravdou. Najviac ma pobavilo, ako chcela do očí si vravieť názory, no od nej som počula názor na seba iba v telke, a teda za chrbtom. Doteraz nechápem, čo chcela na Farme ukázať, dokázať, docieliť,“ otvorene napísala vypadnutá farmárka, ktorá si s týmito dámami rozhodne nepadla do oka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/natalia_lenartova  |  Foto: IG/farma.markiza, TV Markíza