Lekár chce ochrániť rodinu pred nákazou: Presťahoval sa do..!

Dátum:

Lekári a zdravotné sestry sú počas pandémie koronavírusu najviac ohrozenou skupinou, pričom riskujú nielen vlastné životy, ale aj možnosť, že nakazia svojich partnerov, deti či rodičov. Tieto obavy mal aj jeden z mnohých doktorov, ktorý dospel k radikálnemu rozhodnutiu.

Jason Barnes je lekárom na pohotovosti v Texase, pričom sa v práci každý deň stretáva s desiatkami pacientov. V jeho prípade je tak šanca, že sa nakazí ochorením COVID-19, skutočne veľká. Začínal mať vážne obavy, že následne môže nakaziť i svoju manželku a deti.

Doktor sa tak pohrával s myšlienkou prenajať si karavan alebo ísť do hotela. Jeho milovaná polovička však vtipne poznamenala, že môže rovno spať v domčeku na strome, ktorý postavili pre ich ratolesti. Aj keď išlo zo začiatku iba o vtip, postupne sa z neho stal skvelý nápad.

Jason sa tak presťahoval do útulného príbytku, kde má posteľ, jedlo, malú terasu, a dokonca aj klimatizáciu. Do a z práce chodí cez dvor, takže sa do rodinného domu ani nedostane. Stále sa však môže rozprávať s celou rodinou bez toho, aby hrozilo riziko nakazenia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: huffpost.com  |  Foto: Twitter

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...