Televízia Markíza priniesla na jeseň 2019 na televízne obrazovky množstvo obľúbených projektov, medzi inými seriál Sestričky, Oteckovia, šou Tvoja tvár znie povedome či Farma. Svoje miesto si však v hlavnom vysielacom čase našla aj druhá séria Extrémnych premien, kde uplynulú stredu zahviezdil sympatický spevák Miroslav Budáč z Dobroče.

31-ročný otecko dvoch krásnych dcérok sa rozhodol bojovať za lepší život pod pevnou rukou Maroša Molnára a jeho tímu z Extrémnych premien. Markizácka relácia už zaznamenala množstvo fantastických reštartov, avšak nejeden z bojovníkov podľahol počas dlhého roka svojim skrytým démonom. Či už išlo o tučné jedlá, sladkosti, alkohol alebo len nechuť k cvičeniu, Miro z okresu Lučenec pokoril sám seba a napriek tomu, že týždeň čo týždeň zabáva Slovákov na svadbách, zábavách či plesoch, dokázal bez zaváhania odolať rôznym nástrahám.

Ako sám povedal, pre svoju rodinu mieni byť vzorom, pričom aktívnemu životnému štýlu sa venuje aj po vypnutí kamier. Z mladého muža so žiarivým úsmevom, ktorý sa za rok zmenil doslova na nepoznanie, je dnes vášnivý športovec, ktorý si nedokáže predstaviť deň bez čoraz populárnejšieho crossfitu.

Mimoriadnym prekvapením bol aj pre samotného trénera Maroša Molnára. Ten ho dokonca označil za najväčšie prekvapenie druhej série šou Extrémne premeny. „V priebehu roku sa úplne pretočil a sa stal z neho mega crossfiťák, ktorý žije v crossfitovej komunite, pracuje na sebe, buduje svaly a stále sa chce niekde posunúť. A taký Miro, aký bol na začiatku, podľa mňa už aj zabudol, ako vyzeral. Najväčšie prekvapenie pre mňa Miro Budáč,“ povedal s údivom Maroš.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Maroš o Mirovi

Zdroj: Markiza | Video: YouTube