Dominika Cibulková je profesionálna športovkyňa, ktorá potrebuje mať okolo seba tím zodpovedných ľudí. Jedným z nich je aj jej manžel a zároveň manažér, Michal Navarra. Na tenisové turnaje sa svedomito pripravuje aj on a jeho zoznam povinností je poriadne dlhý. Tentoraz priznal, čo všetko zahŕňa jeho práca.

Povedzme, že sa naša tenisová kráľovná chystá na dôležité turnaje. Čo všetko musí zariadiť jej milovaný muž? Michal musí v prvom rade myslieť na lieky, výživové doplnky a drinky, ktoré musí objednávať v predstihu zo zahraničia. Taktiež je nutné odniesť minimálne sedem rakiet vypletačovi. Nasleduje balenie do štyroch obrovských tašiek, ktoré majú váhu okolo osemdesiat kíl.

Navarra sa však iba rozbieha. „Pred každou cestou bookujem letenky pre celý tím, zháňam hotely, zabezpečujem odvoz z letiska,“ uviedol Michal. V prípade ak je nutný presun, proces sa zopakuje, no manažér Cibulkovej musí taktiež informovať antidopingového agenta o zmene adresy tenistky, v prípade ak by ju chcel skontrolovať.

Nasleduje komunikácia s médiami a fanúšikmi, ktorú má pod palcom opäť jeden vyvolený muž. Dohadovanie rozhovorov, zháňanie vstupeniek pre fanúšikov či ponuky na exhibičné zápasy. ,,Keby toto všetko musela riešiť sama, asi by sa zbláznila, a tak jej s tým pomáham,“ s úsmevom uviedol všestranný manžel pre emmu.sk.

Prečítajte si tiež: Carmen Geiss šokuje fotkami jej svadobných šiat: Z kostola by ju okamžite vyhodili!

Celý tím Dominiky Cibulkovej
Michal robí Dominike spoločnosť aj počas tréningov

Zdroj: emma.sk  |  Foto: Instagram