Reality šou Farma 14 sa už naplno rozbehla, pričom diváci budú najbližšiu sobotu svedkami druhého duelu, v dôsledku ktorého pôjde po Minhovi domov ďalší zo súťažiacich. Okrem rôznych noviniek sa na statku objavuje aj nový moderátor, ktorý po štyroch sériách vystriedal komičku Evu Kramerovú.

Markizácka šou Farma sa od roku 2011 teší mimoriadnej popularite, a kým projekt rozbiehala Kvetka Horváthová (45), po deviatich sériách ju na pozícii moderátorky vystriedala komička Eva “Evelyn” Kramerová (32). I keď sa spočiatku zdalo, že mikrofónu sa chopí aj v aktuálnom ročníku, opak sa stal pravdou a blondínku nečakane vystriedal herec Marek Fašiang (37). 

S odstupom rokov sa k reality šou vyjadrila samotná Kvetka, ktorá v nej pred časom dostala nečakanú stopku. Ako priznala pre denník Nový Čas, občas jej je za reláciou smutno a zapne si aj nové série. “Som zvedavá, kam sa posunie, kam to tvorcovia a ten kreatívny tím posúvajú, ale…. ale už to je inde, proste, už to je inde, už to je inak nastavené a všetko je tak, ako má byť, takže už by som sa tam nevrátila,” uviedla otvorene pre Čas.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/kvetkah