Reality šou Farma sa už pomaly rozbieha, pričom televízni diváci boli uplynulú sobotu svedkami prvého duelu. Ten sa stal osudným pre neprehliadnuteľného súťažiaceho Minha, ktorého v aréne porazil so skóre 1:3 súper Kristián Mesíček. A práve jeho návrat na statok však zaručene nepotešil najmladšiu súťažiacu Giulianu, s ktorou majú, zdá sa, otvorený konflikt.

Štrnásta séria reality šou Farma je plná rôznych charakterov, a kým súťažiaci bojujú o výhru vo výške 75-tisíc eur, zvládať musia aj medziľudské vzťahy. Napriek tomu, že niektorí z nich si medzi sebou našli kamarátov, iní si nedokážu prísť na meno a hádky pred kamerami sa vyostrujú už po pár dňoch na statku.

Snáď najväčší oheň je medzi 18-ročnou študentkou Giulianou Santi a zámočníkom Kristiánom, ktorí si opäť skočili do vlasov. Kým ešte pred pár dňami si vyčítali komunikáciu a vulgarizmy, najnovšie prišli na rad tvrdé obvinenia. Potom, čo si študentka priemyselného dizajnu dopriala s kolegom Filipom Jánošom zopár pohárikov vodky, prišla medzi spiacich farmárov, čo značne rozrušilo Kristiána.

„Hybaj slopať radšej ty, lebo nič iné ti nejde na tej Farme, len slopání. Napitá si každý večer.. 18 rokov to máš a piješ slovenskú ligu prvú,“ nedával si servítku pred ústa, pričom Giulianu nazval oštarou. Pekného slova však nenašla ani brunetka, ktorá nešetrila nadávkami, pričom podotkla, že má IQ 130.

Potom, ako sa farmári stretli ráno pri stole, rozoberali nočný konflikt, kde sa správanie študentky snaží vzhľadom na vek ospravedlniť Michal Mošpan, na čo okamžite reaguje Kristián. „A čo, keď je mladá? Keď som bol mladý, tiež som nebol taký sprostý,“ uviedol, na čo prišla okamžitá reakcia. „Mne je úplne jedno, čo si ty bol a čo si ty nebol,“ podotkla a dostala spätnú väzbu, že jej konanie bez rešpektu prestáva baviť viacerých ľudí a nevie nič iné, než len piť alkohol. Ako kritizovaná Giuliana neskôr dodala, aj keby mal Kristián pravdu, nebude ho počúvať z dôvodu štýlu jeho prejavu, ktorý neznesie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza